
Тату трансферний термопринтер Bluetooth/USB + 200шт термопаперу
5 999 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тату трансферний термопринтер D210 Bluetooth/USB + 200шт термопаперу
Новий, портативний бездротовий Bluetooth/USB тату трансферний термопринтер Marklife D210 з вбудованим акумулятором + рулон білого термо-паперу (еквівалент приблизно 25 аркушів формату А4).
Принтер Marklife D210 призначений для друку на перевідному/трансферному папері для створення ескізів тату, на термопапері (в рулонах чи окремих аркушах), етикеточному/стікерному термопапері (можна друкувати стікери ТТН на посилки Нової Пошти).
Принтер працює в Android/iOS/Windows/macOS. Для роботи в Android та iOS використовується фірмовий застосунок Marklife (безкоштовно доступний у Google Play Маркет та AppStore). Для друку у Windows та macOS з сайту виробника завантажте драйвер.
Принтер може працювати як по Bluetooth, так й по USB-кабелю (Android, iOS - по Bluetooth; Windows, macOS - по USB).
Ширина друку регулюється. Підтримується термопапір форматів 210 мм / 107 мм / 77 мм / 55 мм (А4, 4", 3", 2").
Принтер має потужний вбудований акумулятор, що забезпечує 3 години безперервного автономного друку.
Принтер має зарядний порт USB Type-C (2A) - може заряджатись від зарядки для смартфона, від паурбанка, USB-порту комп'ютера, прикурювача в авто (кабель USB/USB Type-C - у комплекті).
Специфікація:
Бренд: Marklife
Модель: D210
Технологія друку: термодрук, трансферний друк
Роздільна здатність: 203 dpi
Підтримка ОС: Android, iOS, Windows, macOS
Підключення: Bluetooth, USB Type-C
Батарея: вбудована акумуляторна батарея 2000 мАh
Час безперервної роботи: до 3-х годин
Вхід: 5В 2А
Розмір: 265x80x45 мм
Вага: 635 г.
Комплектація:
термопринтер тату/трансферний Marklife D210
кабель USB/USB Type-C
рулон білого термопаперу формату А4
USB-флешка з драйверами
інструкція
Кольори принтерів в наявності - Чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MarkLife |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Стан | Новий |
| Тип принтера | Термопринтер |
| Тип пристрою | Принтер |
| Особливості | Портативний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.635 кг |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 265 м |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | Bluetooth, USB |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴








