Інвертор - перетворювач напруги SUSWE з чистою синусоїдою 12V-220V 2200W
Перетворювач постійного струму
Прилад призначений для перетворення електрики з 12В на 220В. Дозволяє підключати навантаження до 2200Вт.
Наприклад:
газовий котел
холодильник
освітлення, підсвічування
відеокамеру
телефон, ноутбук, планшет, wi-fi, powerbank
різну аудіо- та відеотехніку
електробритву
електроінструмент
фен, непловентилятор, чайник
мультиварка
побутову техніку та інші електроприлади.
Корпус виготовлений з алюмінію, в задній частині є вентилятор для охолодження приладу.
Попереду розташовані розетка, кнопка вкл/викл, світлові індикатори режимів роботи. Прилад можна підключати безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів. Область застосування: в автомобілі, катері, сонячних та вітрових електрогенераторах, для аварійної роботи і т.д.
AC/DC SSK 2200W 12V
Напруга: 220-240В
Пікова потужність: 2200Вт
Номінальна потужність: 1500Вт
Постійна потужність: 1300Вт
Частота виходу: 50±2%
Форма вихідного сигналу – чиста синусоїда
ККД 90%
Температура навколишнього середовища: -10 ... +50 С
Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегріву
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Допустима пікова потужність | 2200 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 106 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴


