ЗАРЯДНА СТАНЦІЯ GREATEWAVE 400 ВТ HAO-086 — 220 ВОЛЬТІВ, 60000 MAH, 192 WH
GreateWave 400 Вт HAO-086 — це 400 ватний портативна зарядна станція, з якою ви зможете живити домашню техніку у випадках вимкнення електрики, а також із комфортом використовувати ґаджети під час риболовлі та походів. Для зручності користувачів пристрій обладнаний інформативним дисплеєм і LED ліхтарем, а невелика вага та зручна ручка максимально спрощують його перенесення.
Зарядна станція HAO-086— це компактна, потужна та надійна електростанція від бренда GreateWave. Це альтернативний екологічно чистий джерело енергії, створене спеціально для квартири, дому, дачі, кемпінгу, подорожей тощо.
Характеристики:
Місткість: 60000 mAh, 400 Wh
Джерело живлення для заряджання станції: от сети, и от панели сонячних батарей, зовнішнього акумулятора
Тип акумулятора: LiFePo4
Тип інвертора: Чиста синусоїда
Тип контролера: MPPT
Вихід 220 вольтів — 1 вихід
Вихід USB (Швидке заряджання): 12 Вт x 4 виходу
Вихід Type-C (швидке заряджання) х виходів
Максимальна потужність змінного струму: 300 Вт (пікова потужність до 600 Вт)
Підтримка панелі сонячних батарей: DC18V (60 Вт)
Час заряджання станції до 100%: 5 годин
Рекомендований температурний режим використання: від -18 °C до 60 °C
Рекомендований температурний режим під час заряджання: від 0 °C до 45 °C
Розміри зарядної станції: 240 мм х 88 мм х 220 мм
Вага станції: 2.9 кг
Особливості:
Бездротове заряджання
USB зарадка х 4 шт
Type-C зарядка
1 виходи 220 В
Вбудований ліхтар (2 Вт)
Підтримка заряджання від сонячних батарей (можна придбати в нашому магазині) — 18V до 60 ватів
Заряджання станції від додаткового акумулятора
Підходить для всіх побутових приладів, , а також для живлення котлів опалення й насосів
Зарядна станція екологічна, під час заряджання не виділяє шкідливих речовин, можна використовувати у квартирі
Чиста синусоїда
Захист від короткого замикання
Захист від перевантаження
Захист від високого струму
Захист від перерозрядження
Захист від перепадів температури
Вбудований вирівнювач потужності
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 220 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 240 мм |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Універсальна сонячна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 200 ₴









