Танк на радіокеруванні стріляє орбізами Tank Fight Car Синій
Танк "Tank Fight Car" — модель іграшки на радіокеруванні з безліччю цікавих ефектів, про яку мріє кожна дитина. Він здивує своїм умінням пересуватися в різних напрямках за допомогою спеціальних роликових коліс, точної стрільбою орбізами й ефектною яскравою підсвіткою.
Особливості:
Має неперевершений, продуманий до дрібниць дизайн
Стильне поєднання двох кольорів
Оригінальна конструкція коліс із роликами дає змогу танку рухатися в різних напрямках
Танк обертається на 360°
Обладнаний підсвіткою
Відтворює музику та звук роботи двигуна
Режим демонстрації
Танк стріляє орбізами
Комплектація:
Танк
Акумулятор
Викрутка
USB-кабель
Орбізи
Характеристики:
Вік: від 6 років
Елементи живлення танка: Акумулятор 3,7 V (входить до комплекту)
Елементи живлення пульта керування: Батарейки 2 шт. типу АА (не додаються)
Пульт керування 2,4 GHz
Розмір іграшки: 17 х 15,5 х 15 см
Паковання: Коробка
Габарити упаковки: 27,5 х 17 х 21 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Танк |
| Розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 15.5 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спеціальні | Звукові ефекти |
| Тип | Танк |
| Пакування | Картопляна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴



