Портативна зарядна станція SOUOP UPP-1800W
– 10 вихідних портів відповідають багатьом пристроям
– 3 гнучкі способи підзарядки
– Забезпечте захист від перевантаження по струму, перенапрузі та перегріву
– Екологічно чистий / Тихий / Економічний
– 3500 циклів роботи -До 80% ємності батареї
– 3000 циклів роботи -До 90% ємності батареї
– 2500 циклів роботи — 100% ємності батареї
Основні характеристики:
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
Номінальна потужність
Максимальна потужність
Кількість циклів
Час зарядки До 1.3 години
Особливості:
Швидка зарядка
Бездротове заряджання
Дисплей
Ліхтарик
Підключення додаткової батареї
Ручка для перенесення
Живлення:
Від прикурювача
Мережа
Сонячна батарея
Вихідні інтерфейси:
Вхідна напруга 12 - 24 В
Вихідна напруга 5 В,230 В
Вхідний струм 10 А
Вихідний струм 3 А, 7.8 А
Фізичні характеристики:
Колір
Розміри 340 x 247 x 317 мм
Вага 15 кг
Додаткова інформація.
Комплектація:
зарядна станція
зарядний кабель
автомобільний зарядний кабель
кабель для зарядки від сонячних панелей
інструкція, картка контролю якості
гарантійний талон
Виробник Bluetti
Країна реєстрації бренду Китай
Гарантія 24 місяці
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Souop |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 кг |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Висота | 385 мм |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 340 мм |
| Ємність акумулятору | 1488 мА/год |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 10 |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 243 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 900 ₴










