
Кран на р/к 8640-1 (8шт) акум.,(75*58*93см) в коробці
2 480 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кран на радіокеруванні 8640-1 – це захоплюючий кран висотою 82 см, керований за допомогою пульта. Він оснащений акумулятором, що забезпечує бездротовий зв'язок. Кран призначений для підйому та переміщення різних іграшок. Просте керування через радіопульт робить його зручним у використанні, а його компактні розміри та висока маневреність роблять його ідеальним для ігор та розваг, а також для практичного використання у модельних чи ігрових середовищах.
Розміри крана: 82*32*58 см
Комплектація: кран, пульт управління, аксесуари
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Підіймальний кран |
| Пакування | Картопляна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 480 ₴


