
Собака-робот А001 (6шт) інтерактивна на радіокеруванні,з голосовим контролем
2 390 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Собака робот A001 стане не тільки найкращим другом вашій дитині, а ще й допоможе весело вивчати англійську мову.
Іграшка виконує 12 голосових команд,
імітує голос і звички 10 різних тварин,
може перекидатися,
може танцювати,
може співати та програвати мелодії.
Також, Ви можете самі програмувати рух цуценя А001, керувати ним під час прогулянки, а з командою «охорона» він захищатиме Вас.
За програми «дражнити собаку», іграшка почне поводитися як щеня, гуляти навколо господаря, збуджено рухатися і гавкати. Грати із нею захоче навіть дорослий!
Пульт ДК працює на двох батареях (тип АА), радіус дії до 5 метрів.
Акумулятор іграшки працює в активному режимі 30 хвилин, його заряд за допомогою кабелю USB займає близько 60 хвилин.
Розміри/габарити собаки
- Довжина (см): 22 см
- ширина (см): 14 см
- висота (см): 29 см
Розмір упаковки: 36 см × 20 см × 34 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 14 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Цуценя |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴




