
Танк на Р/К 777-584 (48/2шт) акум.світло,звук,2 вида,Abrams M1A2,Leopard 2A5 (13*8*9см) в коробці
699 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Танк на Р/К 777-584
насолоджуйтесь безшовним контролем з дистанційною відстанню більше 15 метрів, забезпечуючи гнучкість та свободу під час гри
оснащений акумуляторною батареєю на 120 мач, бак забезпечує приблизно 20 хвилин безперервного ігрового часу на одному заряді
цей резервуар має 6 каналів роботи, у тому числі вперед, назад, зворотний поворот, поворот праворуч, обертання вежі, режим бою та точне регулювання лівого напрямку, забезпечуючи захоплюючий та динамічний ігровий досвід.
Характеристики:
Розміри: 13 * 4 * 5 Див.
Дистанційне Дистанційне Управління: Більше 15 метрів
Дистанційний Контролер: Потрібно 2 Батареї AAA 1,5 в (не входить в комплект)
Батарея Бака: 120 Мач Акумулятор
Час гри: близько 20 хвилин
Час зарядки: Близько 30 хвилин
Функції: вперед, назад, лівий поворот, поворот вправо, обертання вежі, режим бою, регулювання зліва направо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спеціальні | Звукові ефекти |
| Тип | Танк |
| Пакування | Картопляна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴







