Інвертор Yi Hong 4500W 24V/220V чистий синус
Інвертор Yi Hong 4500W для котла, підійде ідеально та практично для будь-яких домашніх пристроїв (телевізор, роутер, холодильники, мікрохвильовка, чайник тощо) має гарний запас потужності та розумну систему охолодження.
Інвертор (перетворювач) з 24 В на 220 В має пікову потужність 4500W і номінальну 2000W.
Інвертор має чистий синус, тому котел або будь-який пристрій, чутливий до частоти або має двигун, працюватиме.
Перетворює з 24 В постійного струму на 220 В змінного струму (максимум: 230 В).
Надійне живлення різних побутових пристроїв змінного струму, захист використовуваних електричних пристроїв.
Інтелектуальна система вентиляторів охолодження, процесор ЦП для багаторазового захисту.
Він автоматично вимикається у разі короткого замикання, низького заряду батареї, перевантаження вхідної напруги постійного струму, перевантаження вихідної напруги постійного струму та надмірної температури.
Світлодіодний дисплей зображає постійну та змінну напругу.
Корпуси з алюмінієвого сплаву, антиоксидант, міцний і довговічний.
Специфікація:
Вхідна напруга: DC 24V
Вихідна напруга: AC 220V
Вихідна частота: 50 Гц+-2Гц
Постійна вихідна потужність: 2000 Вт.
Пікова вихідна потужність: 4500 Вт.
Комплект:
1 x автомобільний інвертор живлення
1 x крокодили на акумулятор
Форма вихідного сигналу — чиста синусоїда. Порівнюючи з модифікованою синусоїдою, ця форма сигналу стабільна, не спотворюється й має високу навантаження. Вихід синусоїдального інвертора такий самий або навіть кращий, ніж в електромережі, якою ми користуються щодня. З індуктивними навантаженнями, як-от мікрохвильовки та двигуни, він має функцію прискорення роботи навантаження й ефективного зменшення шуму, створюваного обладнанням. Чисті синусоїди можна використовувати з індукційними плитами, мікрохвильовками та світлодіодними лампами, але модифіковані синусоїди — немає
Основні атрибути
Виробник
OEM
Країна виробник
Китай
Номінальна вхідна напруга
24 В
Частота
50 Гц
Номінальна вихідна напруга
220 В
Номінальна потужність
2000 Вт
Допустима пікова потужність
4500 Вт
Форма вихідної напруги
Чиста синусоїда
Мінімальна робоча температура довкілля
-10 град.
Максимальна робоча температура довкілля
40 град.
Типи індикації
Світлова, Звукова
Цвет светодиода
Білий
Захист від перевантажень
Да
Захист від перегрівання
Да
Захист від короткого замикання
Да
Захист від розряду акумуляторної батареї
Да
Захист від переполюсування
Да
Кількість фаз живлення
1
Стан
Нове
Максимальна потужність
4500 Вт
Габаритні розміри
Довжина:
260 мм
Ширина
150 мм
Висота
70 мм
Вага
1.7 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Допустима пікова потужність | 4500 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Максимальна потужність | 4500 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Колір світлодіода | Білий |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴



