Планшет Oukitel RT7 Titan з підставкою 10,1" 12/256Gb 32000mAh
Планшет Oukitel RT7 Titan з підставкою 10,1", 12/256 ГБ, 32000 мАг
Повний комплект з ременем та підставкою!
Цей планшет вражає своєю автономністю завдяки батареї на 32000 мАг! Об'єм пам'яті 12/256 ГБ, підтримка 5G та новітній процесор Dimensity 700 роблять його ідеальним вибором.
Планшет захищений за стандартами IP68/IP69K MIL-STD 810H, оснащений потужною основною камерою 48 Мп та нічною камерою 20 Мп!
Технічні характеристики:
- Виробник: Oukitel
- Модель: RT7 Titan
- Операційна система: Android 13
- Діагональ екрану: 10,1"
- Роздільна здатність дисплея: 1920x1200
- Тип екрану: IPS
- Захисне скло: Dragon Trail Class 1.1 m
- Зв'язок: 3G, 4G, 5G
- Кількість Sim-card: 2 nano-sim
- Процесор: MediaTek Dimensity 720
- Кількість ядер процесора: 8
- Графічне ядро: ARM Mali-G57MC
- Оперативна пам'ять: 12Gb
- Вбудована пам'ять: 256Gb
- Основна камера: 48Mpx
- Камера нічного бачення: 20Mpx
- Фронтальна камера: 32Mpx
- Стереозвук: так
- Подвійні корпусні динаміки
- Bluetooth 5.1 - VoLTE: так
- GPS: A-GPS, Glonass, Beidou, Galileo
- Wi-Fi: 802.22 a/b/g/n/ac
- Місткість акумулятора: 32000mAh
- Потужність заряджання: 33W
- Реверсивна (зворотна) зарядка: 7,5 Вт
- Датчик наближення, датчик сету, акселометр, компас, гіроскоп, крокомір, датчик магнітного поля
- Габарити: 249,1 x 167,8 x 19,8 мм
- Вага: 1200 г
Комплектація:
- Планшет - кабель USB
- Зарядний пристрій
- Залізна підставка
- Ремінь
- Викрутка
Характеристики
Основні
Виробник
Oukitel
Країна виробник
Китай
Процесор планшета
MediaTek
Кількість ядер процесора
8
Об'єм оперативної пам'яті
12000 MB
Об'єм вбудованої пам'яті
256 GB
Діагональ екрану
10.1 дюйм
Роздільна здатність екрану
1920×1200
Тип сенсорного екрану
Ємнісний
Мультитач екран
Так
Кількість підтримуваних SIM-карт
2
Тип SIM-карти
Nano-SIM
Операційна система
Android 13.0
Колір
Чорний
Гарантійний термін
1 міс
Стан
Новий
Екран
Кількість пікселів на дюйм (PPI
224
Тип екрану
TFT IPS
Зв'язок та комунікації
Робота в режимі телефону
Так
Система A-GPS
Так
Док-станція
Так
Роз'єм для док-станции
Так
Підключення до комп'ютера по USB
Так
Підключення зовнішніх пристроїв на USB
Так
Мультимедіа
Камера
Фронтальна та Тилова
Вбудований динамік
Так
Звук
Стерео
Вбудований мікрофон
Так
Автоматичний поворот екрану
Так
FM-радіо
Так
Живлення
Тип акумулятора
Li-Ion
Можливість підзарядки від USB
Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Mini SIM+Micro-SIM |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1200 г |
| Довжина | 249.1 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Ширина | 167.8 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 32000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Роз'єм для док-станции | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 224 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 399 ₴










